www.cvonline.hu

Informatikai Vezetőképző Program

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.03.17.
Hirdetés azonosító: 751479

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk, Magyarország legnagyobb integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja vezetőképző programot hirdet, amelyre ezúton várjuk a jelentkezőket.

Ha mindened az IT és érdekel az üzlet világa, jól beszélsz angolul, szívesen utaznál és élnél rövid periódusokban Magyarország különböző térségeiben és vezetőként képzeled el magad, ez a Te lehetőséged!

Feladatok:

- A program kétéves keretén belül a résztvevő rotációs rendszerben az IT területen belül négy különböző munkakörben szerezhet gyakorlati tapasztalatot.
- A cégcsoport vállalatainál 4-8 hónapos üzleti projektek megtervezése, megszervezése illetve eredménnyel való lezárása.
- Szakmai és vezetői képzéseken való aktív részvétel és megfelelés.
- Egyéni vezetői kompetenciák fejlesztése.
- A program befejeztével kiemelt (lehetőség szerint vezetői) pozíció betöltése az adott funkcionális területen belül valamelyik cégcsoporthoz tartozó vállalatnál.

Elvárások:

- Utazási / munkavégzési hajlandóság az ország területén belül (a jelentkezőknek MUSZÁJ flexibilisnek lennie lokációt tekintve, a projektek ugyanis Magyarország vidéki térségeiben kívánnak jelenlétet)
- Felsőfokú szakirányú végzettség (mérnök informatikus, gazdasági informatikus stb)
- 0,5-3 éves, IT területén szerzett szakmai tapasztalat.
- Erős szakmai érdeklődés és elkötelezettség.
- Vezetői személyiség, kiváló kezdeményező készség.
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag.
- Kihívást jelentő feladatok.
- Képzéseken való részvétel.
- Lehetőség, hogy IT területen rövid időn belül vezetői posztot érjenek el a projektben résztvevők

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a