www.cvonline.hu

Informatikai üzleti elemző

  • A hirdetés 518 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelye

Gazdasági Igazgatóság

Informatikai Osztály

munkatársat keres

Feladatok:

  •       A TEVA helyi és nemzetközi ERP (Enterprise Resource Planning) rendszerek bevezetésében, fejlesztésében,                      karbantartásában és támogatásában való részvétel;
  •       Tesztelési protokollok kialakítása, tesztelés végrehajtása;
  •       Felhasználók szakmai támogatása, oktatása;
  •       Rendszerek változáskezelésének menedzselése (igényspecifikáció, fejlesztési specifikáció, tesztelés, dokumentáció);
  •       A rendszerekhez kapcsolódó probléma- és incidenskezelés;
  •       Informatikai alkalmazási projektekben való részvétel;
  •       Az IT csoport képzéseinek a szervezése, elvégzése;
  •       IT szabályzatok változásának koordinálása.

 Elvárás:

  •      Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikus végzettség;
  •      Legalább 3 éves üzleti elemzői vagy hasonló pozícióban szerzett tapasztalat;
  •      ERP rendszerek ismerete;
  •      MS Office irodai alkalmazások ismerete;
  •      Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  •      Pontos, precíz munkavégzés;
  •      Kimagasló folyamat és rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás;
  •      Önálló és csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság;
  •      Kezdeményezőkészség, rugalmasság.

Előnyt jelent:

  • SAP, Oracle, BPCS ismeret;
  • MES és LIMS rendszerek ismerete.

 Ajánlatunk:

  • Egy nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.05.17-ig várjuk az alábbi címen:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol