www.cvonline.hu

Informatikai üzemeltető

  • A hirdetés 766 napja lejárt

A QUAESTOR csoport

IT üzemeltetési igazgatósága

munkatársat keres informatikai üzemeltetési csapatába

Feladatok:

A cégcsoport informatikai üzemeltetési csoport tagjaként feladata az

  • Informatikai hardver és szoftver környezet folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása;
  • Felhasználók napi zavartalan munkavégzésének támogatása;
  • Általános rendszergazdai tevékenységek végrehajtása (Windows Server, AD, Group Policy, Exchange, SQL)
  • Folyamatos operatív, felhasználó támogatással kapcsolatos feladatok ellátása.

Szükséges ismeretek, képességek:

  • Legalább 5 év, hasonló pozícióban megszerzett releváns tapasztalat Microsoft és Linux technológiákat egyaránt használó területen;
  • Precizitás mind a határidők, mind a prioritások kezelésében;
  • Proaktív, felelősségteljes munkavégzés csapatban és egyénileg egyaránt.

Előnyök:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (informatikai / műszaki területen);
  • Informatikai hálózat tervezési és kivitelezési ismeret;
  • Csoportmunkára való alkalmasság;
  • Linux ismeretek.

Munkavégzés helye:

Budapest

Mit kínálunk:

A folyamatosan változó munkák mellett valódi szakmai fejlődés és kibontakozás lehetőségét kínáljuk egy dinamikusan fejlődő, magyarországi tulajdonban lévő cégcsoport fiatalos informatikai szervezetben.

Amennyiben vonzónak találja az elvégzendő feladatokat és eddigi szakmai tapasztalatai alapján megfelel az általunk elvárt követelményeknek, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő