www.cvonline.hu

Informatikai Üzemeltetési Igazgató

  • A hirdetés 325 napja lejárt

Az Adecco, a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

munkatársat keres a banki szektorban működő ügyfele részére.

Feladatok:

• Részvétel integrációs projektekben és a bank IT stratégiája alapján az üzemeltetés hatékony működtetésének biztosítása.

• Kiszervezett tevékenységekkel kapcsolatos döntések előkészítése, a szerződések aktualizálása, a teljesítés ellenőrzése a szolgáltatók rendszeres jelleggel készített teljesítési riportjain keresztül, a szolgáltatók rendszeres értékelése.

• Részvétel az informatikai költségterv kidolgozásában, az üzemeltetési költségek folyamatos figyelemmel kísérése.

• A szoftver és hardver beszerzésekhez kapcsolódó döntések előkészítése és lebonyolítása.

• A bank adatközponti eszközeinek, szerver és kliens számítógépeinek üzemeltetése.

• A telephelyi és a telephelyek közti informatikai hálózat, valamint az informatikai szolgáltatók távoli kapcsolatainak és az internet kapcsolatok üzemeltetése.

• A banki irodai számítástechnikai rendszer, a hozzájuk tartozó irodai nyomtatók, valamint a fénymásoló berendezések, IP telefon rendszereinek üzemeltetése.

• A bankban működő telefonos hangrögzítővel kapcsolatos üzemeltetési feladatok ellátása.

• A számítástechnikai rendszerek rendszergazdai feladatainak megszervezése.

• A bank informatikai védelmét biztosító rendszereinek üzemeltetése.

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség, villamosmérnöki, programozó matematika vagy informatika szakon.

• Hálózatüzemeltetésben (banki, vagy más hálózattal bíró cégnél) szerzett néhány éves gyakorlat, vezetői tapasztalat.

• Jó problémamegoldó képesség, önállóság.

• Érdeklődés új technológiák iránt.

• Határozott fellépés, nagy munkabírás.

Amit kínálunk:

• Kellemes irodai környezet.

• Kihívást jelentő munkakör.

• Kiszámítható, biztos háttér.

• Tapasztalt munkatársak.

• Kreativitás lehetősége.

• Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye:

• Budapest

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar