Informatikai ügyféltámogató horvát és angol nyelven JO-1107-233647

  • A hirdetés 1109 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1107-233647x

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
Nincs minimum elvárás
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Középiskolai végzettség érettségivel
Tanácsadó neve:
Judit Varga
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

Informatikai szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi partnerünk megbízásából az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Informatikai ügyféltámogató horvát és angol nyelven

Feladatok:

  • Segítségnyújtás IT területen, egyszerűbb problémák önálló megoldása
  • Beérkező hívások fogadása, illetve e-mailek kezelése horvát és angol nyelven,
  • Az első szintet meghaladó, komolyabb problémák továbbítása magasabb szintre
  • Ügyfélpanaszok feldolgozása, regisztrálása a belső rendszerbe
  • Tréningen való részvétel

Elvárások:

  • Folyékony horvát és angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Erős felhasználói szintű IT ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Dinamikus, nyílt személyiség

Előnyt jelent:

  • IT Helpdesk, illetve call centerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, dinamikus csapatban való munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Rábahídvég

Helyek Vas
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Horvát