www.cvonline.hu

INFORMATIKAI TECHNIKUS - szerződéses katonai jogviszonyban

  • A hirdetés 361 napja lejárt

Magyar Honvédség
43. Nagysándor József Híradó és Vezetéstámogató Ezred

informatikai üzemeltetési feladatok ellátására

Informatikai Technikus

beosztásba
     szakembert keres

Elvárások:
• középfokú iskolai végzettség (érettségi)
• középfokú informatikai szakképzettség
• alapfokú angol „C” típusú nyelvvizsga
• professzionális szintű informatikai ismeretek
 kliens és szerver számítógépek hardver oldali ismerete,
 MS Windows szerver és kliens operációs rendszerek ismerete,
 hálózati aktív eszközök ismerete,
 informatikai biztonsági ismeretek.
• legalább „B” kategóriás jogosítvány
• egészségi-, fizikai-, pszichikai követelményeknek megfelelés
• magyar állampolgárság
• magyarországi lakhely
• büntetlen előélet

Egyéb elvárások, képességek
• lényeglátás
• csapatmunka
• felelősségvállalás
• döntési készség, határozottság
• problémamegoldó képesség
• elhivatottság

Az ellátandó fontosabb feladatok:

• a rendszer üzemeltetésből adódó hibák feltárása, lokalizálása, hatáskörén belül megszüntetése
• jogtalan hozzáférés megakadályozása
• a csatlakoztatni kívánó aktív és passzív elemek ellenőrzése
• az átvitel-technikai elemek csatlakoztatásának, felügyelete, installálása és az informatikai eszközök átadása.

Amit nyújtunk:

• kiszámítható karrier, szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
• felelősséget, teljesítményt elismerő versenyképes jövedelem
• széles körű béren kívüli juttatási rendszer
• kedvezményes étkezési lehetőség
• tapasztalat szerzés lehetősége külföldi szolgálatban
• távolabbi lakhely esetén szolgálati elhelyezés lehetősége

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Jelentkezés: Szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével 2016. május 31-ig az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika