www.cvonline.hu

Informatikai tanácsadó

  • A hirdetés 567 napja lejárt

Szoftvereszköz-gazdálkodással foglalkozó, piacvezető megbízó cégünk részére keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

(szoftverlicencelési szakterületre)

Főbb feladatok:

  • Szoftverlicencelési területhez kapcsolódó projektekben való részvétel
  • Szoftverlicencelési folyamatok támogatása az ügyfél felé, legjobb megoldások kialakítása
  • Üzemeltetői csapattal, gyártókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Informatikai végzettség (preferáltan felsőfokú)
  • Rendszeradminisztátori/rendszerüzemeltetői/IT infrastruktúra területen szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat (Windows, Linux/Unix)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Kiegyensúlyozott személyiség
  • Képesség a szoros csapatmunkára és önálló munkavégzésre is

Előnyt jelent:

  • Szoftverlicencelési ismeretek vagy ehhez kapcsolódó területen szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment tapasztalatok
  • IT anácsadói tapasztalat
  • Folyamataudit és szabályzat készítési módszertanok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • IT tanácsadói tapasztalatok

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetést
  • Kellemes munkakörnyezetet
  • Fejlődési lehetőséget
  • Jó csapatot
  • Rugalmasságot
  • Tanácsadói tapasztalatot és szaktudást egy speciális területen
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Lokáció:

Budapest

Kapcsolattartó:

Krisztina Haller

E-mail cím megjelenítése

+36 1 88 33 511

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő