www.cvonline.hu

Informatikai tanácsadó

  • A hirdetés 633 napja lejárt

Nagyvállalati szoftvereszköz-menedzsmenttel foglalkozó megbízónk számára keresünk új munkatársat

munkakörbe. Az ideális jelölt informatikai tanácsadói tapasztalattal rendelkezik és sikeresen vesz részt a projektcsapat munkájában annak érdekében, hogy az ügyfél számára legjobb megoldás kínálhassák.

A feladatkör célja:

A szoftverlicencelési területen szerzett tapasztalatokat hasznosítva a projektcsapat hatékony,magas szintű szakértői támogatása figyelembe véve a szoftverlicencelés informatikai, jogi és számviteli jellegzetességeit is.

Elvárások:

Informatikai területen szerzett diploma, valamint

informatikai tanácsadás, IT infrastruktúra és/vagy a szoftverlicencelés területén szerzett 2-3 éves gyakorlati tapasztalat.

További elvárások:

  • Angol nyelvtudás (tárgyalóképes),
  • ügyfélközpontú hozzáállás,
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • precizitás, rugalmasság.

Előnyt jelent:

  • Szoftverlicencelési ismeretek,
  • projektmenedzsment tapasztalatok,
  • IT infrastruktúra tervezői/tanácsadói tapasztalat,
  • folyamataudit és szabályzat készítési módszertanok ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetést,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • fejlődési lehetőséget,
  • tanácsadói tapasztalatot és szaktudást egy speciális területen.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol