www.cvonline.hu

Informatikai tanácsadó

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

Feladatok:

  • informatikai üzemeltetési és biztonsági tanácsadás,
  • informatikai vizsgálatok, felmérések, elemzések végzése

Jelentkezési feltételek:

  • korábbi munkahelyen referencia kapcsolattartó és telefonszám megjelölése
  • felsőfokú informatikai végzettség
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Informatikai üzemeltetési tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét vagy Pécs (nem változó helyszín, hanem ezen két irodánkba keresünk munkatársat)

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • kulturált munkakörnyezet
  • 8 órás főállású munkaviszony

  • fényképes önéletrajzzal „informatikai tanácsadó” tárgy megjelöléssel az alábbi e-mail címre:
Helyek Baranya
Bács-Kiskun
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő