www.cvonline.hu

Informatikai támogató munkatárs

  • Company_icon Cofidis Magyarország
  • Location_icon XIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár
cofidis career

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban több mint 10 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

ELVÁRÁSOK

  • IT támogatás területén vagy pénzintézetnél szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • aktív középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • ügyfélközpontúság, üzleti tudatosság (üzleti igényfeltárás képessége)
  • meggyőzési és önérvényesítési készség
  • tárgyalási- és konzultációs készség
  • Microsoft Office magas szintű ismerete

ELŐNY

  • IT fejlesztési és technológiai ismeretek és tapasztalatok
  • projektmenedzsment tapasztalat
  • informatikai, műszaki vagy gazdasági végzettség
  • francia nyelvtudás
  • Andoc dokumentumkezelő rendszer ismerete

FELADATOK

  • az üzleti területek által nyitott hibajegyek kezelése és továbbítása az IT szolgáltató felé
  • kapcsolattartás az érintett üzleti területekkel, az IT szolgáltatóval, és belső üzemeltetőkkel
  • az IT rendszerben történő időszakos változtatások kezelése és tesztelése közösen az üzleti és IT területekkel
  • műszaki zavarok kezelése
  • az üzleti területek által megrendelt fejlesztési igények, projektek lebonyolítása (igényfelmérés, fejlesztés, rendszerbehelyezés, tesztelés, follow-up)
  • dokumentációkezelés (specifikációk, projekt dokumentációk, jelentések)
  • projektütemezés
  • üzleti területek szakmai támogatása az igénydefiniálásban
  • döntés-előkészítő anyagok összeállítása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE

  • Budapest XIII. kerület
  • Teljes munkaidő

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét várjuk a pozíció megjelölésével.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika > It asszisztens, It szakértő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol