Informatikai támogató munkatárs pénzügyi alkalmazások területére

  • A hirdetés 1106 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába Informatikai támogatómunkatársat keresünk.

  Feladatok:

  • a vállalat EMEA régiójának pénzügyi részlegein dolgozó kollégák támogatása informatikai jellegű problémák megoldása kapcsán,
  • napi ellenőrzések lefolytatása a pénzügyi/könyvelési rendszerekben,
  • esetlegesen előforduló problémák feltárása, elemzése,
  • havi zárások idején a pénzügyi csapat munkájának fokozott támogatása
  • felhasználók kérdéseinek megválaszolása e-mailben.

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • magas szintű általános IT és szoftver ismeretek,
  • relációs adatbázisok és az SQL magabiztos ismerete,
  • MS Office ismeret (különösképpen Microsoft Excel),
  • proaktivitás,
  • felhasználó-központú gondolkodás,
  • monotónia-tűrés,
  • alkalmazkodó-készség,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás.

 Előny:

  • informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség.

  Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi  e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő