www.cvonline.hu

Informatikai Támogató Munkatárs - INTS/14/16

  • A hirdetés 148 napja lejárt

INFORMATIKAI TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

 Ref.: INTS/14/16

Feladatok:

  • helpdesk rendszer fenntartása
  • felhasználók támogatása
  • szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Informatikai fejlesztésekben való részvétel
  • hálózati folyamatokért való felelősség

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, felsőfokú vagy OKJ képzés
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • türelmes, ügyfélorientált hozzáállás
  • jó problémamegoldó készség

Előny:

  • MS Access, SQL adatbázisok ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • dinamikusan fejlődő cég
  • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség

 Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye :

  • Pest megye, Budapesttől délre

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol