www.cvonline.hu

Informatikai támogató munkatárs (Budapest)

  • A hirdetés 979 napja lejárt

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába, informatikai támogató munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • adminisztratív/üzleti folyamatok elemzése és az automatizálási/sztenderdizálási lehetőségek azonosítása,
  • a nem hatékony folyamatlépések azonosítása és hatékonyságnövelő projektterv felállítása,
  • szoftverfelhasználásban való támogatás: a felhasználó betanításának szervezése/tervezése/segítése,
  • technikai segítségnyújtás a felhasználók részére,
  • a felmerülő ötletek és felhasználói visszajelzés kommunikálása a projekt vezetői felé,
  • VB.NET programozási nyelv alapos ismerete és használata,
  • technikai know-how és kódok folyamatos megosztása a team tagjaival,
  • verziókezelő rendszerek használata,
  • a dokumentum kódolásának és az ahhoz kapcsolódó folyamatoknak a megfelelő dokumentálása,
  • külföldi kollégákkal való együttműködés.

Elvárások:

  • informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • valamilyen programozási nyelv alapos ismerete,
  • szervezettség,
  • analitikus gondolkodásmód,
  • jó problémamegoldó készség,
  • jó matematikai készség,
  • objektum-orientált programozásra való fogékonyság,
  • tanulásra való nyitottság,
  • csapatjátékos mentalitás,
  • folyékony angolnyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • HTML/XML/VB.NET alapvető ismerete

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika