www.cvonline.hu

Informatikai szolgáltatás menedzsment munkatárs

  • A hirdetés 759 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató központ Zrt. munkatársat keres

informatikai szolgáltatás menedzsment munkatárs
pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Szolgáltatásmenedzsment és értékesítési tevékenységhez kapcsolódó folyamatok ITIL-nek megfelelő felmérése, szabályozása.
  • Közreműködés a bevezetés alatt álló szolgáltatás menedzsment és monitoring rendszer bevezetésében, működtetésében.
  • A szolgáltatások nyújtásához kapcsolódó szállítók kezelése, beszerzések előkészítése, menedzsmentje.
  • Szolgáltatások üzemeltetési és pénzügyi kontroll rendszerének karbantartása, működtetése.
  • Kapcsolattartás, adatszolgáltatás, -egyeztetés a megbízott szolgáltatásmenedzserekkel.
  • Munkautasítások készítése, szakmai továbbképzés, oktatások, oktatási anyagok készítése.
  • Részvétel az IT szolgáltatási és üzleti tervezésben.

Elvárásaink:

  • Informatikai vagy gazdasági államilag elismert egyetemi/főiskolai diploma.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • 3-5 év hasonló pozícióban szerzett gyakorlat,
  • informatikai és gazdasági ismeretek együttes megléte,
  • ITIL v2, 3 fundation certification,
  • nagyvállalati tapasztalat.

Egyéb követelmények:

  • szervezőkészség, határozottság,
  • problémamegoldó képesség,
  • proaktivitás, ügyfélközpontúság,
  • fegyelmezettség, pontosság, precizitás,
  • hatékony kommunikációs készség.

Munkavégzés helye: Budapest I. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését,a bérigényét is tartalmazó  pályázatát - a tárgyban a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő