www.cvonline.hu

Informatikai szakértő

  • A hirdetés 650 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Hitel Zrt. Informatikai egysége

INFORMATIKAI SZAKÉRTŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 1091 Budapest, Üllői út 1.

Leendő munkatársunk feladatai

  • az egyes területek általános IT támogatása (helpdesk - telefon, távoli, személyes),
  • hardver és szoftver eszközök nyilvántartása, kezelése, rendelések ügyintézése,
  • hardver eszközök telepítésével kapcsolatos feladatok ellátása,
  • hardver és szoftver hibakeresés és a hibák elhárítása,
  • a rábízott rendszerekkel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • egyéb, cégcsoport szintű IT projektekben való részvétel.

Elvárások

  • hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • magas szintű MS Office ismeret,
  • jó problémamegoldó képesség és kapcsolatteremtő készség,
  • pontosság, precizitás, monotóniatűrés.

Előnyök

  • felsőfokú végzettség (informatikai),
  • Microsoft System Center 2012 - Service Manager és Configuration Manager ismerete.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • elkötelezett a fejlesztői pálya iránt,
  • rendszerszemlélet jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma informatikai hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. augusztus 15-ig várjuk oldalunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő