www.cvonline.hu

Informatikai szakértő

  • A hirdetés 722 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Hitel Zrt. – Informatikai egysége

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 1091 Budapest, Üllői út 1. (Aegon Székház)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • SQL lekérdezések készítése,

  • az egyes területek általános IT támogatása (helpdesk - telefon, távoli, személyes),

  • tesztelésekben való aktív részvétel,

  • a rábízott rendszerekkel kapcsolatos feladatok ellátása,

  • egyéb, cégcsoport szintű IT projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (informatikai),

  • banki/pénzügyi területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat,

  • Oracle SQL, PL/SQL, MS SQL, Word, Excel, Outlook ismeret,

  • jó problémamegoldó képesség és kapcsolatteremtő készség,

  • pontosság, precizitás, monotonitás tűrés.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • jó problémamegoldó képességgel rendelkezik,

  • jó a kapcsolatteremtő és kommunikációs készsége,

  • önállóság jellemzi,

  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. július 31-ig várjuk Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol