www.cvonline.hu

Informatikai szakértő

  • A hirdetés 827 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. leányvállalata, a Hitel Zrt. Informatikai egysége

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 1091 Budapest, Üllői út 1. (Aegon Székház)

Leendő munkatársunk feladatai

  • SQL lekérdezések készítése,
  • az egyes területek általános IT támogatása (helpdesk - telefon, távoli, személyes),
  • tesztelésekben való aktív részvétel,
  • a rábízott rendszerekkel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • egyéb, cégcsoport szintű IT projektekben való részvétel.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (informatikai),
  • banki/pénzügyi területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • Oracle SQL, PL/SQL, MS SQL, Word, Excel, Outlook ismeret,
  • jó problémamegoldó képesség és kapcsolatteremtő készség,
  • pontosság, precizitás, monotóniatűrés.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését – jövedelem-igény megjelölésével – 2015. február 19-ig várjuk Karrierportál oldalunkon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő