Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Informatikai revizor szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

 informatikai revizor szakértő

 munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Informatikai vizsgálatok lefolytatása, vizsgálati jelentések készítése,
  • a vizsgálati megállapítások egyeztetése, kockázatértékelése,
  • részvétel bankcsoporttagnál lebonyolított vizsgálatokban,
  • belső szabályzatok konstruktív véleményezése,

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai főiskolai/egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Legalább 2-3 éves banki informatikai területen szerzett releváns tapasztalat
  • Az iparági/szakmai legjobb gyakorlatok, trendek naprakész ismerete
  • Pénzügyi banki rendszerek ismerete
  • Kiváló kockázatértékelés és elemzési készség
  • Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Kiváló szóbeli/írásbeli kommunikációs képességek,
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
  • Kiváló együttműködési csapatépítési képesség

Előny:

  • Certified Information Systems Auditor (CISA) végzettség
  • csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2015. december 31.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a  Jelentkezés gombra!

Akit keresünk:

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, IT / Informatika, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő