www.cvonline.hu

Informatikai rendszerüzemeltető

  • A hirdetés 738 napja lejárt

A Fressnapf-Hungária Kft. Budapesti Központjába keres

Informatikai rendszerüzemeltető munkatársat

Cégünkről:

Európa vezető hobbiállat-eledel és –f elszerelés üzletláncaként 2002 decemberében nyitottuk meg első magyarországi üzletünket. Ma, 2014-ben 35 áruházunk van országszerte. A dinamikus fejlődést az tette lehetővé, hogy egyedien széles  választékunk, dolgozóink elhivatottsága és nem utolsósorban kedvező áraink rövid idő alatt népszerűvé váltak vásárlóink körében.

Az ideális jelölt:

  • Legalább középfokú informatikai végzettséggel rendelkezik
  • IT rendszer üzemeltetési gyakorlata van
  • Német nyelv ismerete és használata tárgyalási szinten szóban és írásban
  • Angol nyelv ismerete és használata tárgyalási szinten szóban és írásban
  • Jogosítvánnyal rendelkezik

Feladatai:

  • Az áruházak informatikai rendszere napi működőképességének biztosítása
  • DEWAS és a bevezetésre kerülő GK program kezelése
  • Együttműködés és folyamatos kapcsolattartása a Fressnapf Központ IT osztályával
  • Részvétel a GK program magyarországi implementálásban, kontrollingjában
  • A változó pénzügyi szabályok nyomon követése, együttműködés a gazdasági vezetővel
  • A jogszabályi változásoknak megfelelő működés biztosítása
  • DEWAS és a GK program betanítása az áruházi vezetők és dolgozók számára, folyamatos képzés és továbbképzés
  • Egyéb a működéshez kapcsolódó informatikai programok betanítása, folyamatos képzés, továbbképzés
  • Folyamatos kontroll az áruházi IT rendszerek használata és folyamatok lebonyolítása felett
  • Javaslattétel a folyamatok fejlesztésére a hatékonyabb működés érdekében
  • Munkavégzés a Fressnapf Központjában és áruházaiban

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • dinamikus csapat
  • változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben

Előny:

  • Rendszergazdai tevékenység
  • SAP ismeret
  • IT működési ismeretek (serverek es eszközök karbantartása)

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen várjuk 2015.03.19-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő