www.cvonline.hu
Informatikai rendszerüzemeltető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.10.
Jelentkezési határidő: 2016.10.11.
Hirdetés azonosító: 1081212
lejárt

Dinamikusan bővülő megbízónk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • a szerverek és a rajtuk futó információs rendszerek szoftverkörnyezetének üzemeltetése
  • az információs rendszerek szerver- és klienskörnyezetének installációja, konfigurációja
  • a szerverkörnyezet hibáinak megelőzése, azonosítása és javítása
  • a szerverkörnyezet performancia monitorozása, elemzése, javítása

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • Microsoft Windows és Linux operációs rendszerek felhasználó szintű ismerete
  • SQL ismeret
  • IP hálózati ismeretek
  • kiváló problémamegoldó képesség

Előny

  • Microsoft Windows és Linux operációs rendszerek adminisztráció szintű ismerete
  • relációs adatbázis-kezelő rendszerek adminisztráció szintű ismerete (Oracle, PostgreSQL, MySQL)
  • jártasság legalább egy szkript nyelven történő programozásban (BASH, Awk, Perl, Python)
  • jártasság a relációs adatbázis-kezelő és Java/JEE alapú rendszerek hibaelhárításában és teljesítmény hangolásában
  • a felsorolt területeken szerzett többéves szakmai tapasztalat, tanfolyamok és vizsgák

Amit nyújtunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • érdekes, kihívást jelentő feladatok

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.