www.cvonline.hu

Informatikai rendszerszervező

  • A hirdetés 270 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Üzleti területektől érkező termék- és folyamatfejlesztési igények alapján részletes IT specifikációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés az üzleti és felhasználói területekkel, a kártyatársaságokkal, illetve a külső szállítókkal
  • Együttműködés a kapcsolódó rendszerek fejlesztőivel
  • IT funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások, teszt tervek készítése
  • Ütem- és feladatterv szerinti kivitelezés betartása, betartatása és ellenőrzése
  • Fejlesztések átvétele a szállítóktól
  • Szervezői tesztelések előkészítése, tesztdokumentáció készítése, tesztelés
  • Kisebb munkacsoportok, projekt-jellegű feladatok szakmai irányítása, koordinációja
  • Éles üzemi támogatás
  • Fejlesztői feladatok nyilvántartásának naprakész vezetése

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség informatikai, gazdasági vagy műszaki területen
  • Minimum 3 év informatikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó elemző, szervező és problémamegoldó képesség, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Jó együttműködési és csapatmunka és koordinációs készség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozottság
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Gyors tanulási képesség, nyitottság
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • SQL nyelv ismerete

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi szolgáltatónál IT vagy üzleti területen szerzett tapasztalat
  • Bankkártya területen szerzett tapasztalat
  • Oracle adatbázis kezelő ismerete
  • Unix operációs rendszerek felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Piacvezető szolgáltatás fejlesztésében részvétel

Jelentkezési határidő: 2016. június 30.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő