www.cvonline.hu

Informatikai rendszerszervező

  • A hirdetés 224 napja lejárt

Az OTP Bank

 munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • OTP-s üzleti területekkel és külső szállítókkal való kapcsolattartás
  • Üzleti partnerekkel való kapcsolattartás
  • IT specifikációk készítése
  • Fejlesztések átvétele a szállítóktól, tesztelés
  • Üzleti igények alapján rendszertervek készítése
  • Hibakeresésben való részvétel
  • Kisebb projekt-jellegű feladatok irányítása
  • Üzemeltetési terület felé fejlesztői támogatás adása

Követelmények:

  • Informatikai felsőfokú végzettség, vagy legalább 3 év informatikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Unix, Linux operációs rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • PL/SQL gyakorlati alkalmazás szintű ismeret
  • Angol nyelvtudás, tárgyalási szintű beszédkészség
  • Rendszerszemléletű gondolkodás, teljes folyamat megértése
  • Kisebb munkacsoportok koordinálásának képessége
  • Jó együttműködési készség, csapatban végzett munkára nyitottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó minőségű, részletes dokumentációk készítésére való képesség
  • Nyitottság új technológiák megismerésére, közreműködés a bevezetésükben
  • Éles üzemi támogatás jellegű feladatok elvégzésére való készség

Előnyt jelent:

  • Bankkártya folyamatok ismerete
  • Oracle adatbázis kezelő ismeret
  • JAVA alapfokú ismerete

Jelentkezési határidő: 2016. június 10.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő