www.cvonline.hu

Informatikai rendszermérnök

  • A hirdetés 622 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató központ Zrt. Microsoft és VMware adminisztrátort keres

informatikai rendszermérnök

pozícióra.

Fő feladatok:

  • Különböző verziójú Microsoft platformok üzemeltetése.
  • Virtuális infrastruktúra ( private cloud ) üzemeltetése.
  • MS SQL adatbázis üzemeltetése.
  • Adatközponti infrastruktúra tervezése, konfigurálása, karbantartása ( hardver, virtualizáció, op. rendszer ).
  • Az észlelt hibák kezelése, elhárítása, megelőzése.
  • Szerverek installálása, verziófrissítése, finomhangolások végrehajtása.
  • Rendszermigrációk megtervezése, lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, a technikai supporttal és a platform-, illetve alkalmazás üzemeltetőkkel.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség ( diploma megléte ).
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat nagyvállalati környezetben.
  • Microsoft szerver operációs rendszer ( MS server 2003,2008,2012  ) magas szintű ismeretek.
  • VMware ( ESX, ESXi ), Hyper-V virtualizációs technológiák ismerete.
  • IIS webszerver magasszintű ismerete.
  • PowerShell programozási, GPO üzemeltetési ismeretek.
  • MS SQL rendszeradminisztrátori ismeretek.
  • Hálózati szolgáltatások ismerete nagyvállalati környezetben ( AD, DHCP, DNS, RDP ).
  • Nagy rendelkezésre állást biztosító IT technológiák ismerete ( HA, cluster, load balance ).
  • MS Office 201x (Outlook, Excel, Word, PowerPoint, Visio ), MS Project felhasználói ismeretek.
  • Jó problémamegoldó képesség, strukturált, rendszerszemléletű gondolkodásmód..
  • Magas szintű dokumentálási képesség, alaposság és pontosság.
  • Nyelvtudás: angol középfok (IT szakmai).
  • Csapatmunka, nyitottság, együttműködési készség, terhelhetőség.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Microsoft és VMware certifikációk.
  • VmwareView környezet üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • Nagyvállalati környezetben adatközponti infrastruktúra rendszermérnök kompetencia területeken szerzett gyakorlat.
  • Cisco, IBM, HP, Fujitsu, Dell szerver és storage hardvereinek üzemeltetésében szerzett jártasság.
  • Architektúra tervezési tapasztalat.
  • ITIL ismeretek.
  • Rendszerfelügyelet, monitoring és ITSM rendszerismeret.

Amit a cég kínál:

  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás).
  • Biztos vállalati háttér.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

A jelentkezés határideje: 2015. április 24.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a karrier oldalon. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő