www.cvonline.hu

Informatikai rendszermérnök

  • A hirdetés 760 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató központ Zrt. Linux adminisztrátort keres

informatikai rendszermérnök

pozícióra.

Fő feladatok:

  • Különböző verziójú és disztribúciójú Linux platformok üzemeltetése.
  • Adatközponti infrastruktúra tervezése, konfigurálása, karbantartása ( hardver, virtualizáció, op. rendszer ).
  • Az észlelt hibák kezelése, elhárítása, megelőzése.
  • Szerverek installálása, verziófrissítése, finomhangolások végrehajtása.
  • Rendszermigrációk megtervezése, lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, a technikai supporttal és a platform-, illetve alkalmazás üzemeltetőkkel.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség ( diploma megléte )
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat nagyvállalati környezetben.
  • Linux operációs rendszer ( RHEL, SLES ) magas szintű ismeretek
  • VMware, Hyper-V virtualizációs technológiák ismerete
  • Apache, IIS webszerverek ismerete
  • Hálózati szolgáltatások ismerete nagyvállalati környezetben ( DHCP, DNS, ARP, VPN, RDP, SSH )
  • Nagy rendelkezésre állást biztosító IT technológiák ismerete ( HA, clusterware, load balance )
  • LDAP ismeretek
  • MS Office 201x (Outlook, Excel, Word, PowerPoint, Visio ), MS Project felhasználói ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség, strukturált, rendszerszemléletű gondolkodásmód.
  • Magas szintű dokumentálási képesség, alaposság és pontosság
  • Nyelvtudás: angol középfok (IT szakmai)
  • Csapatmunka, nyitottság, együttműködési készség, terhelhetőség.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • RHCSA, RHCE, SUSE CLA, CLP minősítés
  • Nagyvállalati környezetben adatközponti infrastruktúra rendszermérnök kompetencia területeken szerzett gyakorlat
  • Cisco, IBM, HP, Fujitsu, Dell szerver és storage hardvereinek üzemeltetésében szerzett jártasság
  • Architektúra tervezési tapasztalat
  • ITIL ismeretek
  • Rendszerfelügyelet, monitoring és ITSM rendszerismeret

Amit a cég kínál:

  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás)
  • Biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest I. kerület

A jelentkezés határideje: 2015. április 24.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a karrier oldalon. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol