www.cvonline.hu

Informatikai rendszermérnök

  • A hirdetés 814 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató központ Zrt. Oracle adatbázis adminisztrátort keres

informatikai rendszermérnök

pozícióra.

Feladatok:

  • Különböző verziójú Oracle adatbázisok üzemeltetése Linux platformon.
  • Linux operációs rendszer üzemeltetése.
  • Adatbázisok karbantartása, adminisztrációja.
  • Oracle adatbázisok monitorozása, adminisztrálása, folyamatos, problémamentes működésük biztosítása.
  • Az észlelt hibák kezelése, elhárítása, megelőzése .
  • Oracle adatbázis szerverek installálása, verziófrissítése, finomhangolások végrehajtása.
  • Adatbázisokkal kapcsolatos problem jegyek (SR) és hibajegyek kezelése.
  • Rendszermigrációk megtervezése, lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, a technikai supporttal és a platform, illetve alkalmazás üzemeltetőkkel.

Elvárások:

  • Oracle adatbázis technológiák stabil ismerete.
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai).
  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat nagyvállalati környezetben.
  • Linux ( OEL vagy  SLES vagy RHEL ) operációs rendszerek üzemeltetési ismerete Szerver/kliens/hálózat architektúra, adatbázis rendszerek ismerete.
  • Oracle 11gR2, 12 ismeret.
  • RAC, Grid Control környezetek ismerete.
  • Cloud Control ( Enterprise Manager ) ismeretek.
  • Jó problémamegoldó képesség, strukturált, rendszerszemléletű gondolkodásmód.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Magas szintű dokumentálási képesség, alaposság és pontosság.
  • Nyelvtudás: angol középfok (IT szakmai).
  • Csapatmunka, nyitottság, együttműködési készség, terhelhetőség.

Előny:

  • Oracle Service Bus, Oracle Weblogic Server, Oracle HTTP Server, Oracle Fusion Middleware Infrastructure technológiákban szerzett üzemeltetői tapasztalat.
  • Data Guard rendszer üzemeltetésben szerzett jártasság.
  • Sybase adatbázis üzemeltetés és adminisztráció területen szerzett tapasztalat.
  • OVM technológiai ismeret.
  • ITIL ismeret.

Amit a cég kínál:

  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás)
  • Biztos vállalati háttér.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest I. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését,a bérigényét is tartalmazó  pályázatát - a tárgyban a pozíció megjelölésével - az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol