www.cvonline.hu

Informatikai rendszermérnök

  • A hirdetés 883 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

munkatársat keres

Oracle adatbázis adminisztrátor

pozícióba

Feladatok:

  • Különböző verziójú Oracle adatbázisok üzemeltetése Linux platformon
  • Linux operációs rendszer üzemeltetése
  • Adatbázisok karbantartása, adminisztrációja
  • Oracle adatbázisok monitorozása, adminisztrálása, folyamatos, problémamentes működésük biztosítása
  • Az észlelt hibák kezelése, elhárítása, megelőzése
  • Oracle adatbázis szerverek installálása, verziófrissítése, finomhangolások végrehajtása
  • Adatbázisokkal kapcsolatos problem jegyek (SR) és hibajegyek kezelése
  • Rendszermigrációk megtervezése, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az ügyféllel és a technikai supporttal és a platform, illetve alkalmazás üzemeltetőkkel

Elvárások:

  • Oracle adatbázis technológiák stabil ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai)
  • Legalább 4 év releváns szakmai tapasztalat nagyvállalati környezetben
  • Linux ( OEL vagy  SLES vagy RHEL ) operációs rendszerek üzemeltetési ismerete Szerver/kliens/hálózat architektúra, adatbázis rendszerek ismerete
  • Oracle 10gR2 és 11gR2 ismerete
  • RAC, Grid Control környezetek ismerete
  • Cloud Control ( Enterprise Manager ) ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség, strukturált, rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • RMAN technológia használatának ismerete
  • Magas szintű dokumentálási képesség, alaposság és pontosság
  • Nyelvtudás: angol középfok (IT szakmai)
  • Csapatmunka, nyitottság, együttműködési készség, terhelhetőség.

Előny:

  • Data Guard rendszerek üzemeltetésben szerzett jártasság
  • ITIL ismeret
  • Sybase adatbázis üzemeltetés és adminsiztráció területen szerzett tapasztalat
  • Oracle Service Bus, Oracle Weblogic Server, Oracle HTTP Server, Oracle Fusion Middleware Infrastructure technológiákban szerzett üzemeltetői tapasztalat
  • OVM technológiai ismeret
  • IBM TSM mentőrendszer ismerete

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás)
  • Biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

2014. október 26.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő