www.cvonline.hu

Informatikai rendszergazda

  • A hirdetés 710 napja lejárt

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt.

Informatikai rendszergazdát

keres

Feladatok:

A felhasználók munkájának segítése, IT támogatása Windows környezetben, informatikai problémák elhárítása és az informatikai háttér rendszeres, naprakész biztosítása. Belső informatika fejlesztésekben való aktív részvétel A cég által használt informatikai infrastruktúra, rendszerek, alkalmazások üzemeltetése, karbantartása.

Munkaköri elvárások:

  • minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • szakirányú végzettség
  • magas fokú problémamegoldó képesség
  • terhelhetőség, hatékonyság, felelősségteljes munkavégzés
  • udvarias és barátságos fellépés, segítőkész hozzáállás
  • "B" kategóriás jogosítvány

Szakmai elvárások:

  • Windows Server 2008R2 rendszerek ismerete
  • Windows AD környezet ismerete
  • .NET ismeretek
  • MS-SQL programozási ismeretek
  • Desktop (Win7) termékek ismerete

Előnyt jelent:

  • felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Java Scripting ismeretek
  • ASP.NET MVC ismeretek
  • Microsoft Exchange Server ismerete

Fényképes szakmai önéletrajzát 2015. július 31-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő