www.cvonline.hu
Informatikai rendszerek javítása (Referenciaszám: PJ5080)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.09.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1094877

Informatikai rendszerek javítására, kábelezésre keresünk diákokat!

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete (az utazást a cég intézi)

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 1-2 nap vállalása rugalmas munkarendben
- Műszaki beállítottság

Bérezés: br. 1000 Ft/óra

Kérjük, telefonszámodat küldd el Farkas Margit kapcsolattartó részére a E-mail cím megjelenítése címre. Tárgy mezőben a következő szerepeljen: PJ5080

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest, Budapest

Egyéb hasonló állások Önnek
Pultos

Pizza Forte Kft.

PultosCsatlakozz Te is Magyarország piacvezető ...
Budapest

Pizzaszakács / konyhai dolgozó

Pizzaszakács/konyhai dolgozóLegyél Te is Magyar...
Budapest

AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

Schiller Opel Autóház Kft.