www.cvonline.hu

Informatikai projektvezető

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Vállalatunk minden munkatársa számára biztos anyagi és szakmai hátteret kínálunk, mert fontosnak tartjuk, hogy leendő munkatársunk felkészültsége, vállalatunk érdekei iránti elkötelezettsége rövid időn belül a vállalat értékeinek részévé váljon.

 A MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt. Informatikai szervezete munkatársat keres

pozícióba

A munkakör feladatai:

  • felelős a társaság informatikai fejlesztési-, projekt koordinációs feladatainak megvalósításáért,
  • a projekt számára erőforrást tervez, projekttervet készít,
  • konzultál a belső/külső, ügyfelekkel,
  • működteti a projekt-szervezetet, elvégzi a szükséges adminisztrációs feladatokat, vezeti a projektcsapatot,
  • nyomon követi az informatikai projektek tervezését, megvalósítását, előrehaladását,
  • felelős a projektek időterveinek, költségterveinek és műszaki tartalmának betartásáért, ezekről státuszriportokat és dokumentációkat készít,
  • elemzi és informatikai javaslatokkal támogatja az üzleti szervezeteket,
  • több, komplexebb projektet is vezethet egyszerre.

A munkakör betöltésének feltétele:

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • informatikai megoldások ismerete
  • legalább 5 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • projektmódszertanok ismerete, gyakorlatban való alkalmazása
  • magabiztos fellépés
  • felsőségvállaló és együttműködő személyiség
  • önálló és strukturált munkavégzés
  • konfliktuskezelés
  • kommunikációs készség

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • angol nyelv társalgási szintű ismeret

 Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk az alábbi e-mail címen.

Kérjük, a tárgy mezőben jelölje meg a megpályázni kívánt pozíciót!

 Bővebb felvilágosítást ad: Rizán Nikolett 1/511-7116

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő