www.cvonline.hu

Informatikai projekt menedzser

  • A hirdetés 846 napja lejárt

Feladatok:

  • Termékgyártással és nemzetközi online kiskereskedelemmel foglalkozó, most induló cég teljes e-commerce szoftveres hátterének felépítése, működtetése alvállalkozók bevonásával
  • ERP, CRM, e-commerce, weboldal, számlázás, payment gateway, számvitel, logisztikai és app megoldások vásárlásának, integrálásának döntés-előkészítése, a beszerzések lebonyolítása és a rendszerek működtetése, az eszközök folyamatos fejlesztése
  • Hosting és cloud megoldások biztosítása alvállalkozók bevonásával
  • Weboldalfejlesztés
  • Vállalati belső kommunikációs infrastruktúra kialakítása
  • Fejlesztési folyamatok összehangolása
  • Rövid és hosszútávú költségelemzések készítése a fejlesztéssel kapcsolatban
  • Folyamatos kapcsolattartás a megoldás szállítókkal és a cégvezetéssel
  • Határidők és költségstruktúra betartatása
  • Vállalaton belüli felhasználói képzések és helpdesk megszervezése

Elvárások:

  • Piacvezető vállalatirányítási és ecommerce megoldások (SAP, Microsoft Dynamics, Magento, Hybris stb) ismerete
  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat (vezetői tapasztalat előny)
  • Magas szintű, tárgyalóképes írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
  • Kreativitás, naprakészség, új trendek és irányzatok ismerete.

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Nemzetközi projektekben végzett munkatapasztalat
  • Ecommerce rendszerek működtetésében, implementálásában szerzett tapasztalat

Fizetési igénnyel ellátott jelentkezését és motivációs levelét az „informatikai projekt menedzser” jeligére várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol