www.cvonline.hu
Informatikai osztályvezető (Referenciaszám: PJ4599)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1051183
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Informatikai osztályvezető

Feladatok:
- 20-30 fős informatikai osztály vezetése
- Szervezettervezésben, csapattagok kiválasztásában való részvétel
- Teljesítményértékelések tartása, segítségnyújtás a karriertervezésben
- Beosztottak motiválása
- A vállalat stratégiai céljainak operatív feladatokká való alakítása
- Az üzleti eredményekért való felelősségvállalás
- Rendszeres riportolás

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Kiváló angol nyelvtudás
- Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
- People management készség
- Stratégiai gondolkodásmód

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Dinamikus, nemzetközi csapat
- Versenyképes juttatások

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió
Fejér