www.cvonline.hu

Informatikai oktató

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Jelentkezz nálunk egy érdekes és izgalmas munkára!

Programozás speciális, élmény alapú tanítására keresünk egyetemistákat, 16 év feletti középiskolásokat.

Nálunk a 7-17 éves diákok játszva sajátítják el a programozás alapelveit, kreatívan alkotnak. Meghatározott, kötött tanterv alapján tanítunk 10-12 fős csoportokat.
Ha

  • informatikai, programozói ismeretekkel rendelkezel,
  • nyitott vagy gyerekek tanítására, esetleg tanítási tapasztalataid vannak,
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel és jó előadó vagy,
  • kedveled a gyerekeket és szót is tudsz érteni velük,
  • jó megjelenésű, határozott fellépésű, érdekes személyiség vagy, aki példaképül is szolgálhat,
  • a kreativitás nem áll messze tőled,
  • megbízható és pontos vagy,
  • ismered az angol nyelvet,

akkor várunk,  jelentkezz nálunk!

Iskolánk Miskolcon központi helyen van.

A tanítás 2016. február 1-től kezdődik és folyamatosan tart az iskolai tanévekhez igazodva.
Óráinkat minden hétköznap délutánonként 15:00 és 18:15 óra között, valamint szombaton délelőtt tartjuk (1,5-1,5 órás foglalkozások). Természetesen lehetőséged van egy vagy több napot kiválasztani a tanításra – bármelyiket, amelyik Neked megfelel. Előzetesen tanárainknak tréninget tartunk. 2016 januárjában már bemutató órákra kerül sor.

Megfelelő díjazást, hosszú távú lehetőséget, kellemes munkakörülményeket kínálunk egy fiatal csapatban.

Kölcsönös elégedettség esetén dolgozhatsz nálunk majd nyári táborainkban is!

Fényképes jelentkezésedet küldd el 2015.12.20-ig a veres.gabor@diakmelo.hu címre!

Érdemes nálunk tanítani!

Élmény lesz Neked is, nem csak a gyerekeknek!

Helyek Miskolc
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar