www.cvonline.hu

Informatikai munkatársat

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 818657

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális energiaszolgáltató partnervállalatunk csapatába keresünk

Feladatok:
  • a cég informatikai eszközeinek (PC, notebook, nyomtató, mobil telefon vezetékes telefon, telefonközpont stb.) nyilvántartásában, üzemeltetésében való részvétel,
  • az informatikai ügyfélszolgálat (service desk) üzemeltetéséhez és a beérkező ügyfélkérések feldolgozásához, megoldásához kapcsolódó feladatok ellátása,
  • hardware változások átvezetése, dokumentálása, monitorozása,
  • informatikai eszközök aktiváláshoz szükséges adatok, okmányok elkészítése, összegyűjtése, aktiválás kezdeményezése,
  • külső partnerekkel való kapcsolattartás.
Elvárások:
  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • rendszer- és folyamat szemlélet,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Microsoft szoftverek ismerete,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • csapatmunkára való képesség,
  • stressz tűrés, terhelhetőség.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Korszerű és innovatív munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil hátterű vállalat, hosszú távú munkalehetőség.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást,
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk.
Munkavégzés helye:
  • Hajdúszoboszló
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Hajdúszoboszló