www.cvonline.hu

Informatikai munkatárs

  • A hirdetés 1036 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

A vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 28 OBI áruházban, több mint 1800 elkötelezett Munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Központi irodánkba

INFORMATIKAI MUNKATÁRSAT

keresünk

FŐBB FELADATOK:

  • Kereskedelmi áruforgalmi rendszerünk tesztjeinek lefolytatása, valamint a tesztek eredményeinek, illetve a magyar törvényi előírásoknak az egyeztetése a német fejlesztőkkel.
  • Az egyes, új funkciók alkalmazásának betanítása az áruházakban dolgozó felhasználók számára.
  • Kereskedelmi áruforgalmi rendszerünk frissítéseinek telepítése az áruházakban található gépekre, valamint a változások bemutatása, betanítása a kollégáknak.
  • Áruházban dolgozó felhasználók támogatása a fenti programmal kapcsolatban felmerülő kérdések megválaszolásában, valamint az esetleges problémák megoldásában.
  • Esetenként előforduló webes fejlesztések elvégzése.
  • SQL alapú ad-hoc riportok összeállítása.
  • Informatikai projektekben történő részvétel, esetenként azok vezetése.

ÖNT KERESSÜK, HA:

  • középfokú informatikai végzettséggel rendelkezik
  • ismeri az SQL lekérdezési nyelvet
  • ismeri és gyakorlati tapasztalatot szerzett valamilyen kereskedelmi áruforgalmi rendszerrel
  • magabiztosan kommunikál angolul mind szóban, mind pedig írásban
  • alapos gyakorlati ismeretekkel rendelkezik az MS Office programokkal
  • átfogó ismertekkel rendelkezik a kereskedelmi folyamatokat illetően
  • kiváló kommunikációs képesség jellemzi
ELŐNYT JELENTHET:
  • német nyelvtudás
  • webes fejlesztési ismeretek

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk és jelentkezését (fizetési igény megjelölésével) honlapunkon (Karrier menüpont) 2014. szeptember 26-ig!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol