www.cvonline.hu
Informatikai munkatárs (Referenciaszám: PJ3011)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.05.
Jelentkezési határidő: 2015.02.15.
Hirdetés azonosító: 832509
lejárt

Ha érdekel az informatika és szeretnél egy dinamikus csapat tagjaként multinacionális környezetben dolgozni, a világ egyik vezető informatikai nagyvállalatánál, várjuk jelentkezésedet a következő pozícióra:

Informatikai munkatárs

Feladatok:
- Külföldi partnercégek számítástechnikai rendszereinek távfelügyelete
- Hibakeresés, problémamegoldás, monitoring
- Telefonon és e-mailen történő kapcsolattartás angol nyelven

Az ideális jelölt:
- Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
- Aktív, társalgási szinten beszél angolul
- Több műszakos munkarendet vállal
- Székesfehérvári munkavégzést vállal

Előny:
- Felsőfokú Informatikai végzettség
- IT területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Szakmai kihívások, folyamatos szakmai képzések
- Utazási, sportolási támogatás
- Költözési támogatás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válasszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatunk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, általad elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.