www.cvonline.hu
Informatikai munkatárs német nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.10.30.
Hirdetés azonosító: 864042
lejárt

Érdekel az informatika világa és még német nyelvtudással is rendelkezel? Akkor ragadd meg ezt a remek lehetőséget, amely keretein belül egy több hetes alapos informatikai képzés sikeres teljesítése után stabil pozíció vár rád debreceni multinacionális partnercégünknél! Jelentkezés kor nélkül, kommunikációképes német nyelvtudással!

Feladatok:

A gyakorlatorientált képzési programban az alábbi ismereteket sajátíthatod el (az alapvető készségfejlesztő tréningek mellett):

  • informatikai alapismeretek
  • SAP ticketing system
  • ITIL
  • Windows ismeretek
  • vállalati általános folyamatok
  • német szaknyelv

A több hetes képzést sikeresen teljesítők a fentiekhez kapcsolódó pozícióban kezdhetnek dolgozni.

Elvárások:

  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Általános informatikai ismeretek és érdeklődés
  • Kommunikációs készség
  • Csapatban való munkavégzés képessége
  • Kreatív problémamegoldás
  • Tanulásra való hajlam

Amit nyújtunk:

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Cafeteria juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az IT és nyelvek területén
  • Előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.