www.cvonline.hu

Informatikai infrastruktúra üzemeltető

  • A hirdetés 718 napja lejárt

munkatársat keresünk pénzintézeti megbízónk IT infrastruktúrájának üzemeltetéséhez

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • a jelenleg működő IT infrastruktúra megismerése
  • az IT infrastruktúra továbbfejlesztésére javaslattétel
  • esetenként SQL scriptek írása
  • IT dokumentációk készítése az IT üzemeltetéshez
  • a napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása
  • heti munkavégzés: 2-3 munkanap

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • legalább 3 éves IT infrastruktúra üzemeltetési tapasztalat
  • középszintű SQL ismeret
  • rugalmas hozzáállás, nyitottság
  • felsőfokú informatikai végzettség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • pénzintézeti tapasztalat
  • több éves IT infrastruktúra üzemeltetési tapasztalat
  • pénzintézeti gyakorlat

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Munkavégzés helye: Budapest környéke. Budapestről tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető hely.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszony választható
  • színvonalas munkakörnyezet
  • a pozíció egy héten belül betölthető

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Pest megye

kizárólag Word formátumú, fényképes önéletrajzzal az alább megadott e-mail címen, a pozíció és jövedelmi igényének megjelölésével lehet. Kérjük, hogy az önéletrajzban/kísérőlevélben sorolják fel a pozíciót érintő fontosabb eredményeiket, referenciáikat és az SQL ismeretük szintjét.

A korábban jelentkezők előnyt élveznek az elbírálásnál!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Projekt