www.cvonline.hu

INFORMATIKAI HELPDESK MUNKATÁRS

  • A hirdetés 815 napja lejárt

A KÖZBESZERZÉSI HATÓSÁG

a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. §-a alapján

pályázatot hirdet

munkakör betöltésére – határozatlan időre – az Informatikai Főosztályra (2 fő).

A közszolgálati jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Közbeszerzési Hatóság

1026 Budapest, Riadó u. 5.

Munkakörbe tartozó feladatok:

  • Elsőszintű ügyféltámogatás a Közbeszerzési Hatóságnál üzemelő alkalmazásokat érintően; központi bejelentkezés, hirdetményfeladás, közbeszerzési adatbázis, statisztikai modul, nyilvántartási rendszerek, HR-szoftverek (Pl.: WinTiszt), valamint az Andoc iktató- és dokumentumkezelő szoftver működésével összefüggő külső és belső ügykezelés;
  • Az Informatikai Főosztály napi feladataiban való közreműködés.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadóak.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • informatikai/műszaki felsőfokú végzettség.

Elvárt kompetenciák:

  • jó szervező és kommunikációs képesség;
  • csapatmunka;
  • jó együttműködő-készség;
  • rendszerben való gondolkodás;
  • pontos, alapos munkavégzés.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • közigazgatásban szerzett tapasztalat;
  • közbeszerzési szakmai tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes közszolgálati önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • a végzettséget, képzettséget igazoló oklevelek, bizonyítványok másolatai;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (a pályázathoz elegendő a kérvény benyújtását igazolni, szkennelve megküldeni).

A 45/2012. (III.20.) Kormányrendelet egységes adattartalmú ún. közszolgálati önéletrajz benyújtását írja elő a pályázati eljárásban résztvevők részére. A Kormányrendelet értelmében a pályázati eljárásban résztvevőknek a rendelet 1. számú mellékletében meghatározott kötelező adatok megadásával kell jelentkezniük a meghirdetett pozícióra. Az önéletrajz - Nemzeti Közigazgatási Intézet (NKI) által összeállított - formanyomtatványát a jelentkezők a honlapunkon és az NKI oldalán megtalálják.

A munkakör betölthető:

A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának ideje és módja:

A pályázatokat 2015. szeptember 15. 12:00 óráig lehet e-mailen elküldeni a lenti e-mail címre. A személyes meghallgatásokat megelőzi egy előzetes kiértékelés. A jelentkezések elbírálása a benyújtási határidőt követő egy hónapon belül történik. Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázat érvényességének feltétele a kiírásnak teljes mértékben megfelelő, hiánytalan dokumentációnak a Közbeszerzési Hatósághoz határidőben történő megérkezése.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő