www.cvonline.hu

Informatikai gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 749497
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

A Morgan Stanley a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely teljeskörű és kiemelkedő színvonalú szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek befektetési, banki, értékpapír-kereskedelmi és befektetés-menedzsment szakterületen. A magyar leányvállalat fő feladata az anyacég üzleti tevékenységeinek támogatása pénzügy, informatika, matematikai modellezés, hitelkockázat- és piacelemzés, értékpapír kereskedés jogi dokumentáció területén. Ezúttal 2014-es friss diplomás informatikai gyakornoki programjukba keresnek diákokat. Ide olyan diploma előtt állókat, friss diplomásokat és 1-2 év tapasztalattal rendelkező jelölteket várnak, akik ki akarják próbálni magukat egy nemzetközi cégnél.

Feladatok:

  • Kereskedelmi és kockázatelemző rendszerekben való munka végzés
  • Különböző programnyelveken munka végzés
  • Adatbázis kezelések

Munkaidő hétfő és péntek között 30-40 óra/hét

Elvárások:

  •  Befejezés előtt álló vagy frissen végzett informatikus, matematikus, fizikus, villlamosmérnök vagy bármely más  mérnökök jelentkezését várjuk
  • Jó kommunikációs készség
  • Legalább közép fokú aktív angol nyelvtudás
  • Legalább egy programnyelv ismerete: Java / C++ / C# / .NET
  • Adatbáziskezelési tudás
  • Operációs rendszerek ismerete

Előnyt jelent:

  • Korábban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Elméleti és gyakorlati tréning lehetőség
  • Dinamikus nemzetközi csapat
  • Teljesítményértékelés, karrierlehetőség
  • Mentorálás
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben szeretnél részt venni a programban, jelentkezz rá Link megjelenítése következő linken:  Link megjelenítése