www.cvonline.hu
Informatikai Frissdiplomás Program-Infrastruktúra
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.22.
Jelentkezési határidő: 2015.01.23.
Hirdetés azonosító: 667833
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ügyfelünk a világ egyik vezető pénzügyi szolgáltató cége, amely széleskörű és magas színvonalú banki, értékpapír-értékesítési és menedzsment szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek.
Partnerünk kiváló lehetőséget biztosít a frissen diplomázott, a technológia iránt kiemelkedően érdeklődő jelöltek számára egy Frissdiplomás program keretében Infrastruktúra irányon.
Az évente két alkalommal indított program keretein belül, technológiákban érdekelt,frrissdiplomás jelölteket képeznek magasan kvalifikált, szakemberekké.
A 14 hetes teljes munkaidős programon részt vevők intenzív informatikai képzésben és tényleges üzleti kihívásokon alapuló projektmunkákban vesznek részt.
A programra olyan friss diplomás vagy tanulmányaik utolsó évében járó hallgatók jelentkezését várjuk akik érdekeltek a legújabb infrastruktúrális technológiákban. A képzés ideje alatt többek között az alábbi rendszereket és technológiákat használják intenzíven: hálózatok, adatbázisok, Linux/Unix, middleware.

A programon való sikeres részvétel, egyben hosszútávú karrier lehetőséget is jelent a cégnél.

Követelmények
Elvárások:
- Befejezés előtt álló vagy frissen megszerezett diploma preferáltan informatikus, matematikus vagy villamosmérnök szakirányon
- Aktív minimum középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban
- Kimagasló problémamegoldó képesség, Erős technológia érdeklődés
- Magabiztos Linux/Unix Windows, hálózati, adatbázis és script ismeretek
- Előnyt jelent korábbi maximum 2 éves szakmai tapasztalat

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...