www.cvonline.hu

INFORMATIKAI FŐOSZTÁLYVEZETŐ

  • A hirdetés 507 napja lejárt

Az ország egyik legnagyobb magyar kereskedői hálózata informatikai főosztályvezetőt keres. Stabil, évtizedekre visszanyúló háttere és piackövető stratégiája révén fejlődése töretlen. Az újdonságokra fogékony cégkultúra biztos értékekre és hagyományokra épül.

feladatok:

    IT infrastruktúra kialakítása, működtetése

    Az informatikai osztály működésének napi irányítása

    Együttműködés a fejlesztési és rendszerüzemeltetési osztályvezetőkkel

    Fejlesztési igények felmérése és a vonatkozó technikai specifikációk elkészítése

    Az új hardver eszközök és szoftverek üzembe helyezésének szervezése, koordinálása

    Felújítások, korszerűsítések, bővítések kivitelezéséhez az ajánlati felhívások kidolgozása, értékelése, javaslattétel a cégvezetés felé

elvárások:

    Felsőfokú informatikai végzettség

    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

    Minimum 3-5 éves vezetői tapasztalat

    C++ és PHP fejlesztésekben szerzett tapasztalat

    JavaScript, SQL ismeret

    Folyamat és rendszerszemlélet

    Felelősségtudat, lojalitás, együttműködési készség

    Kiváló kommunikációs és döntéshozási készség

ElŐny:

    Programozó matematikus végzettség

    X Harbour projektekben, Clipper fejlesztésekben való jártasság

Amit ügyfelünk kínál:

    Professzionális környezet, fiatal, dinamikus csapat

    Versenyképes jövedelem

Amit az Enloyd kínál:

    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

    Ötleteket adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő