www.cvonline.hu

INFORMATIKAI FŐOSZTÁLYVEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 953817

Az ország egyik legnagyobb magyar kereskedői hálózata informatikai főosztályvezetőt keres. Stabil, évtizedekre visszanyúló háttere és piackövető stratégiája révén fejlődése töretlen. Az újdonságokra fogékony cégkultúra biztos értékekre és hagyományokra épül.

Feladatok:
  • IT infrastruktúra kialakítása, működtetése
  • Az informatikai osztály működésének napi irányítása
  • Együttműködés a fejlesztési és rendszerüzemeltetési osztályvezetőkkel
  • Fejlesztési igények felmérése és a vonatkozó technikai specifikációk elkészítése
  • Az új hardver eszközök és szoftverek üzembe helyezésének szervezése, koordinálása
  • Felújítások, korszerűsítések, bővítések kivitelezéséhez az ajánlati felhívások kidolgozása, értékelése, javaslattétel a cégvezetés felé
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • C++ és PHP fejlesztésekben szerzett tapasztalat
  • JavaScript, SQL ismeret
  • Folyamat és rendszerszemlélet
  • Felelősségtudat, lojalitás, együttműködési készség
  • Kiváló kommunikációs és döntéshozási készség
Előny:
  • Programozó matematikus végzettség
  • X Harbour projektekben, Clipper fejlesztésekben való jártasság
Amit kínálunk:
  • Professzionális környezet, fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk
  • Ötleteket adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni
Kapcsolat:
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.
Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Kategória
IT / Informatika
Régió