www.cvonline.hu

Informatikai főmunkatárs

  • A hirdetés 906 napja lejárt

A

MAGYAR KÖZÚT NONPROFIT ZRT.

Informatikai Igazgatóság Informatikai rendszer üzemeltetési osztály

informatikai főmunkatárs

munkakörbe munkatársakat keres

A munkavégzés helyszíne: 1024 Budapest, Fényes Elek utca 7-13.

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:

  • Rendszer adminisztrátor feladatok ellátása - Hyper-V and Microsoft és Windows Server 2008/2012.
  • Hyper-V VMs / Hyper-V környezetek üzembe helyezése, konfigurációja, működtetése.
  • Hyper-V környezet tervezése, optimalizálása.
  • IBM storageok, IBM blade centerek, szerverek üzemeltetése.
  • Stand alone szerverek telepítése rendszerbe integrálása.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Az elvégzett munkák dokumentálása, ismeretek átadása a kollégáknak.

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • egyetemi, vagy főiskolai informatikai végzettség legalább 5 év szakmai tapasztalat ebből legalább 3 év Hyper-V és IBM környezetben, legalább 3 éves tapasztalat MS szerverrendszerek virtualizált környezetben történő üzemeltetésében (Hyper-V és MS Windows Server 2008, 2012),
  • MS Windows Server 2008, 2008 R2, 2012, 2012 R2 részletes ismerete,
  • MS failover clusterig részletes ismerete,
  • SUSE Linux ismerete,
  • Általános hálózati ismeretek,
  • Tapasztalat Power Shell használatában,
  • Angol nyelvtudás,
  • Pontos, fegyelmezett munkavégzés.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • ITIL ismeret,
  • MCP vizsgák,
  • Nagyvállalati IT tapasztalat

A munkakör betöltésének kezdete: 2014. december 8.

Jelentkezési határidő: 2014. november 26.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol