www.cvonline.hu

Informatikai fejlesztő gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 956384
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres informatikai fejlesztő gyakornok pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Belső informatikai fejlesztési feladatokban való részvétel
  • Fejlesztési- és felhasználói dokumentációk készítése

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Az alábbi programozási nyelvek ismerete: C#, T-SQL, MS Access, HTML, ASP.NET, PHP
  • Az alábbi programok ismerete: MS Visual Studio, MS SQL Server Management Studio
  • önálló munkavégzési-, önfejlesztési-, jó probléma megoldó-, jó kommunikációs képesség
  • heti 3-4 nap vállalása

Munkaidő: Hétfő - péntek 8-16.30 óra

Kizárolag olyan diákok jelentkezését várjuk akik hosszú távra el tudják vállalni.

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1000 Ft/óra diákbér
  • hosszú távú munkavégzés

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon.