www.cvonline.hu
Informatikai fejlesztő gyakornok (Referenciaszám: PJ3773)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.12.02.
Jelentkezési határidő: 2015.12.05.
Hirdetés azonosító: 956867
lejárt

Veresegyházi gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

Informatikai fejlesztő gyakornok

Feladatok:
- Belső informatikai fejlesztési feladatokban való részvétel
- Fejlesztési- és felhasználói dokumentációk készítése

Elvárások:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Az alábbi programozási nyelvek ismerete: C#, T-SQL, MS Access, HTML, ASP.NET, PHP
- Az alábbi programok ismerete: MS Visual Studio, MS SQL Server Management Studio
- jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Előny:
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Kellemes munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Veresegyház (Budapesttől kb. 30 km)

Kérjük, angol és magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.