www.cvonline.hu

Informatikai fejlesztés, -koordinációs szakértő

  • A hirdetés 232 napja lejárt

MÁV Zrt.

Helység Budapest
Terület MÁV Zrt. Infokommunikációs Igazgatóság
Foglalkoztatás formája
határozatlan
Munkaidő teljes

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • az üzleti és funkcionális folyamatokhoz szükséges infokommunikációs fejlesztési igények összegyűjtése, nyilvántartása és elemzése, a fejlesztési igényváltozások követése, fejlesztések koordinálása
  • felel az infokommunikációs fejlesztési szerződések előkészítéséért, kialakításáért, koordinálja a szükséges erőforrásokat
  • a társaság üzleti és funkcionális folyamatainak racionalizálása érdekében szükséges projekteket kezdeményez, és közreműködik az indításukban, felügyeletükben, minőségbiztosításukban
  • meghatározza és folyamatosan aktualizálja az infokommunikációs fejlesztési tevékenységekre vonatkozó normatívákat, felel ezek betartatásáért

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (műszaki, informatikai)
  • projektmenedzsment ismeretek
  • társalgási szintű idegen nyelvismeret
  • 3 éves azonos területen szerzett szakmai gyakorlat

Előnyt jelent

  • Infrastruktúra fejlesztési tapasztalat
  • Microsoft Sharepoint fejlesztői valamint üzemeltetői, illetve portál technológiák ismerete

Amit ajánlunk

  • béren kívüli juttatások,
  • utazási kedvezmény,
  • jó hangulatú csapat,

További információ
Munkavégzés helye: Budapest

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő