www.cvonline.hu

Informatikai értékesítő

  • A hirdetés 669 napja lejárt

Magyar tulajdonú, rendkívül vevő-központú számítástechnikai szolgáltató partnerünk budapesti irodájába keresünk

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

munkatársat 1-2 év informatikai értékesítői területen szerzett tapasztalattal, IT rendszerintegrációs termékek és szolgáltatások értékesítésére.

Ügyfelünk már több, mint 20 éve a magyar számítástechnikai piac meghatározó szereplője – a versenyszférában és közbeszerzés keretein belül is. Cégük alapelve, hogy nem csak eszközöket kínálnak, hanem széleskörű szolgáltatásokat, melyek különböző üzletágaik egymást támogató összehangolásának köszönhetően komplex módon tudnak megfelelni a gyorsan változó technológiai igényeknek. Tevékenységüket tekintve az általános informatikai és szoftverfejlesztési üzletág mellett, a távközlés, vonalkódtechika, irodatechnika és biztonságtechnológia területein biztosítanak teljes körű megoldásokat.

Feladatok:

  • Informatikai termékek és szolgáltatások értékesítése,
  • új ügyfélkapcsolatok építése, akvirálása,
  • meglévő üzleti kapcsolatok ápolása, tájékoztatásuk a változásokról, újdonságokról,
  • ügyféligény felmérése, ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása,
  • konkurenciafigyelés.

Elvárások:

  • Legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • értékesítői, termékmenedzseri tapasztalat IT területen,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • aktív, élő kapcsolatirendszer,
  • felsőfokú (preferáltan informatikai) végzettség,
  • karizmatikus, motivált, rugalmas és proaktív személyiség,
  • kíváló kommunikációs és prezentációs készség.

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem,
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • szakmai fejlődési lehetőség, hosszútávú karrier-lehetőség.

Munkavégzés helye:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol