www.cvonline.hu

Informatikai Értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.09.30.
Hirdetés azonosító: 847584

Partnercégünk budapesti központjába keresünk Informatikai Értékesítő munkatársat. Megbízónk egy magyar tulajdonú informatikai vállalat, mely teljes körű informatikai megoldásokat biztosít a magyar piacon.

Feladatok:

Új ügyfelek akvirálása
Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása
Termékek és szolgáltatások értékesítése
Konkurenciafigyelés
Ügyféligény felmérése, ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása
Üzleti tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség, felsőfokú gazdasági, műszaki vagy informatikai végzettség előny
Informatikai affinitás
Sales attitűd
Informatikai termékek, szolgáltatások értékesítése területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
Multifunkcionális nyomtatás, irodatechnika, digitalizálás, dokumentumkezelés területén szerzett tapasztalat előny
Minimum alap szintű angol nyelvtudás
Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikáció készség
Mobilitás
B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem,
Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása: gépkocsi, mobiltelefon
Dinamikus, fiatal csapat
Új kihívások, hosszú távú perspektíva
Folyamatos szakmai képzések

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a