www.cvonline.hu

Informatikai értékesítő

  • A hirdetés 280 napja lejárt

Szervezetfejlesztés területén 15 éve dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű cég munkatársat keres.

munkakörbe Magyarország területén.

Amit várunk:

  • kiváló kommunikációs készség, jó kapcsolatteremtő képesség
  • erős informatikai érdeklődés és folyamatosan fejlesztett tudás
  • informatikai rendszerek magabiztos használata
  • informatikai termékek (VIR, ERP rendszerek) értékesítésének területén szerzett több éves tapasztalat
  • dinamizmus, kiváló tanulási, önfejlesztési készség és képesség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, empátia
  • B kategóriás jogosítvány, mobilitás, saját autó
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • számlaképesség

Előny (de nem feltétel):

  • informatikai felsőfokú végzettség, és folyamatosan fejlesztett tudás
  • meglévő kiterjedt kapcsolatrendszer

Feladatok:

  • kapcsolattartás jelenlegi ügyfeleinkkel
  • új ügyfelek felkeresése, új kapcsolatok kiépítése

Amit nyújtunk:

  • egymást segítő csapat
  • folyamatos személyes fejlődési lehetőség
  • havi legalább egyszeri alkalommal továbbképzések Budapesten
  • részvételi lehetőség saját tréningeken
  • belső informatikai rendszer a rendszeres kapcsolattartásra
  • kötetlen munkaidő
  • eredményközpontú vezetés
  • magas, teljesítményarányos bérezés

Jelentkezését csak fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel tudjuk elfogadni a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó
Elvárt nyelvtudás Angol