www.cvonline.hu

Informatikai értékesítést támogató munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.01.29.
Hirdetés azonosító: 690512

Multinacionális partnerünk dinamikusan bővülő budapesti irodájába keresünk IT/Telco értékesítést támogató munkatársat.

Feladatok:

- Az ajánlatok informatikai tartalmának, költségoldalának összeállítása, árkalkulációk készítése, ajánlatok és tenderek összeállítása
- A szolgáltatási portfólió fejlesztésére vonatkozó folyamatos javaslattétel
- A folyamat során az egyes szolgáltatási területek koordinálása
- A változások és kérések folyamatos nyomon követése, beletérve az árazási és számlázási feladatokat
- Szükség esetén az account menedzserek számára belső IT tréningek megtartása
- Folyamatosas kapcsolattartás nemzetközi csapat/ügyfél szinten

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki, informatikai vagy gazdasági végzettség
- Néhány éves tapasztalat informatikai rendszerekben, hálózatokban, illetve telekommunikációs eszközökben
- Erős pénzügyi ismeretek/tapasztalat (számlázási folyamatok, eredmény-kimutatás, illetve szerződésekkel kapcsolatos tudás)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Egyéb európai nyelv (francia, német, olasz, stb.)ismerete előnyt jelent
- Jó szervező-, és prezentációs készég
- Proaktív, nyitott személyiség
- Részletorientáltság
Ami előnyt jelent:
- CCNA tanúsítvány

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség, szakmai képzések
- Hosszú távú, stabil munkahely

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a